Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податки у світі, що прагне до стабільності - сторінка видання ВІСНИК МСФЗ

2021 рік – це рік переосмислення, оскільки підприємства й уряди продовжують шукати нові способи організації роботи та нові стратегії

У 2021 році уряди зосереджують свою увагу на вирішенні соціально-економічних питань населення, зокрема на зростанні їхнього рівня життя, стимулюванні їхньої господарської діяльності разом з одночасними заходами збалансування показників державного бюджету.

Водночас суб'єкти господарювання стикаються з потребою в розумінні та пристосуванні до змін в адмініструванні податків (насамперед змін ставок оподаткування та розширення баз оподаткування), нових правилах оподаткування цифрової економки та посилення заходів податкового контролю.

Про пошук балансу потреби в податкових стимулах і рівня дефіциту державного національного бюджету, а також про інші події у світі МСФЗ розповідається на сторінках вересневого випуску видання ВІСНИК МСФЗ.

Маєте питання щодо бухгалтерського обліку? З ним допоможе комплекс інформаційно-аналітичних продуктів LIGA360: Бухгалтер. Тут зібрані усі щоденні ситуації для бухгалтера, а також є консультації особистого експерта. Замовляйте тестовий доступ прямо зараз.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему