Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Добровільне медичне страхування працівників: як застосувати пільгу з ПДФО

Продовжуємо публікувати аналітику на тему ведення господіяльності під час війни

Серед численних запитань, які надходять до нашої редакції трапляються комплексні, які можуть зацікавити широку аудиторію, а враховуючи збільшення питань саме на тематику страхування працівників, ми пропонуємо ознайомитись з матеріалом такого змісту.

Компанія надає зовнішньому суміснику поліс добровільного медичного страхування як додаткове благо. Він працює на 0,25 ставки і має оклад 2105,00 та індексацію заробітної плати випереджаючим шляхом 75 грн щомісяця. Вартість поліса - 8052,00 грн за 01.06.2022 - 31.05.2023. Компанія за нього має сплатити страховій компанії 4 платежі по 2013 грн у червні, вересні, грудні та лютому. Працівник компенсує компанії 35 % вартості поліса шляхом утримання із заробітної плати по 704,50 грн протягом чотирьох місяців, починаючи з червня 2022 року.

Отже, як правильно у цій ситуації розрахувати ПДФО і військовий збір із чотирьох платежів, які компанія сплачуватиме страховій компанії та як при цьому застосовувати пільгу щодо ПДФО ви можете дізнатись зі статті «Добровільне медичне страхування працівників: як застосувати пільгу з ПДФО».

В умовах воєнного стану бізнеси потребують роз'яснень з кадрових й податкових питань, мають бути чутливими щодо змін законодавства й надійності контрагентів. Щоб бути впевненими в своїх рішеннях, топкоманди замовляють LIGA360. Замов на вигідних умовах.

Також радимо ознайомитись з актуальною аналітикою, яку ми продовжуємо публікувати у зв'язку з воєнним станом на території України:

Воєнний стан потребує оперативного пошуку інформації. Керівникам, юристам, бухгалтерам та hr-фахівцям як ніколи важливо встигати за змінами. У LIGA360 створений спеціальний блок з важливими даними: законодавство, економічні новини, відповіді експертів. Замовляйте систему на спеціальних умовах.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему