Підприємство - розпорядник акцизного складу здійснює операції з відпуску власного пального з акцизного складу пересувного за договорами підряду робіт у паливний бак техніки виконавця, яка задіяна на зборі врожаю, та на власне використання.
За результатами операції власник пального має право відповідно до п. 231.3 ПКУ скласти зведену акцизну накладну. Але, беручи до уваги застосування контролю на кількість палива за формулою Системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі - СЕА РПСЕ) акцизного складу пересувного, технічно зареєструвати зведену акцизну накладну один раз на місяць власник не може.
Чи має право власник скласти і зареєструвати зведену акцизну накладну в інші терміни, наприклад: за один чи три дні, за тиждень, за два тижні?
З відповіддю можна ознайомитись в загальнодоступній статті «Чи можна скласти і зареєструвати зведену акцизну накладну за один день».
Також радимо ознайомитись з актуальною аналітикою, яку ми продовжуємо публікувати у зв'язку з воєнним станом на території України:
- Ліквідації держпідприємств за рішенням Фонду держмайна: новації Закону № 3037;
- Літні майданчики в період воєнного стану: дозвіл на відкриття;
- За яким КЕКВ купувати пальне для мотокоси: відповідь ДКСУ;
- Літні майданчики в період військового стану: інші дозвільні документи;
- Перехід на ставку ЄП 2 % із 5 %: що з лімітом спрощенця;
- Якщо з 1 липня скасування 2-відсоткової спрощенки: повернення на "звичайний" єдиний податок;
- Виїзна (виносна) торгівля: коли потрібно застосовувати РРО;
- Якщо з 1 липня скасування 2-відсоткової спрощенки: облік із податку на прибуток;
- Страховий стаж для оплати лікарняного: як урахувати період перебування на обліку в центрі зайнятості;
- Прибуткову декларацію з новим додатком ОВ застосовуємо за підсумками І півріччя 2023 року.
Читайте усі бухгалтерські видання LIGA ZAKON на платформі LIGA360. Менше часу на пошук - більше інформації та аналітики. Обирай вигідний тариф за посиланням.