Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Фонд соцстраху розповів про пришвидшення оплати лікарняних

8.11.2019, 14:40
1103
0

Якщо втрачено лікарняний лист, який уже оплачено, дублікат отримати не можна.
Якщо втрачено лікарняний лист, який уже оплачено, дублікат отримати не можна.

Управління виконавчої дирекції ФСС у Київській області повідомило, що фінансує виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності з певним запізненням в міру отримання надходжень від ЄСВ.

В результаті цього збільшилась кількість звернень громадян як до обласного управління, так і до інших органів влади, щодо несвоєчасної оплати лікарняних листів.

ФСС наголошує, що це жодним чином не прискорить виплату коштів, адже фінансування відбувається по черговості, відповідно до поданих заяв-розрахунків підприємствами, установами та організаціями.

Зверніть увагу!

Не існує механізму прискорення оплати лікарняних листів. Усі подані заяви-розрахунки оплачують виключно в порядку черговості внесення їх в єдину інформаційну базу Фонду.

Управління фонду закликає, перевіряти у комісіях із соцстрахування, що діють на підприємствах, своєчасність прийняття до оплати листків непрацездатності та внесення їх до заяви-розрахунку на оплату ФСС.

За інформацією з офіційної сторінки Києво-Святошинського відділення управління ВД ФСС України у Київській області у Facebook

Розглянути на цифрових прикладах варіанти розрахунку лікарняних залежно від тривалості розрахункового періоду, виплат, які припадають на цей період, режиму роботи працівника, можна в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар