Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Реформа оплати лікарняних звузить права застрахованих осіб — профспілки

9.04.2021, 10:20
13451
1

У підсумку оплата лікарняних ляже на плечі самих громадян через подорожчання вартості та ціни товарів та послуг
У підсумку оплата лікарняних ляже на плечі самих громадян через подорожчання вартості та ціни товарів та послуг

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України розглянув запропонований Мінсоцполітики законопроект про реформу лікарняних та вважає, що більшість пропозицій, які вносяться до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" не можуть бути підтримані, оскільки значно звужують права застрахованих осіб.

Метою законопроекту є досягнення економії Фонду соціального страхування на 30%, зокрема, за рахунок збільшення періоду оплати роботодавцем перших днів страхового випадку застрахованих осіб з 5 до 10, а отже перекладення функцій фонду соціального страхування на роботодавців, що є неприпустимим. Воно призведе до збільшення собівартості продукції та послуг, а отже й до збільшення їхньої ціни, що в кінцевому результаті оплачуватиметься громадянами. Таким чином, оплата лікарняних ляже на плечі самих громадян через подорожчання вартості та ціни товарів та послуг.

У бюджетній сфері такі зміни призведуть до необхідності збільшення бюджетних видатків, що потребує одночасних змін до законодавства, яким гарантовано рівень фінансового забезпечення бюджетних закладів та установ, зокрема до Законів України "Про освіту" та "Про наукову і науково-технічну діяльність".

У профспілці категорично не погоджуються з підходами щодо виплати допомоги з тимчасової непрацездатності у розмірах починаючи від 50% середньої заробітної плати (доходу) з покроковим збільшенням на 10% за кожні 5 років страхового стажу і наданням права на її виплату в розмірі 100% за умови наявності більше 20 років стажу. Такі наміри призведуть до звуження прав застрахованих осіб, що заборонено ст. 22 Конституції України.

Прослідковується також ускладнення процедури забезпечення страхових виплат. Створення контролюючих служб та покладення обов'язків з контролю на відповідальних за це посадових осіб може спричинити не лише суб'єктивну оцінку ситуації, а й потребуватиме виділення додаткових бюджетних видатків на утримання відповідних працівників, що в сучасних умовах є вкрай недоцільним та суперечить меті прийняття змін.

Ефективне управління бізнесом можливе з LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ. Унікальний комплекс інформаційно-аналітичних продуктів від ЛІГА:ЗАКОН допоможе бути в курсі всіх законодавчих змін та забезпечить надійне партнерство завдяки унікальному модулю БІЗНЕС-РОЗВІДКА. Цифровому рішенню LIGA360 виповнюється рік, і ми даруємо щедрі подарунки. До 28 квітня ви можете безкоштовно протестувати преміум-пакети LIGA360 для вашої робочої ролі. Дізнавайтеся про акцію за посиланням.

Не погоджується ЦК Профспілки і з запропонованою нормою до ч. 2 ст. 22 Закону стосовно виплати допомоги з тимчасової непрацездатності у зв'язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), що виплачується Фондом застрахованим особам починаючи з 11 дня замість чинної норми "з 6 дня".

Є такими, що звужують права застрахованих осіб, пропозиції до ч. 1 ст. 23 Закону щодо відмови в наданні допомоги з тимчасової непрацездатності за період простою.

Не погоджується ЦК Профспілки зі змінами до ч. 5 ст. 32 Закону стосовно зменшення терміну звернення за призначенням матеріального забезпечення до шести календарних місяців з дня відновлення працездатності, встановлення інвалідності, закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, смерті застрахованої особи або члена сім'ї, замість терміну 12 місяців, передбаченого чинною редакцією.

Потребує змін частина друга ст. 24 Закону щодо виплати допомоги у розмірі 100% середньої заробітної плати (доходу) незалежно від страхового стажу особам, які перебувають у закладах охорони здоров'я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв'язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), як це передбачено для медичних працівників, що забезпечить реалізацію рівних державних гарантій для застрахованих осіб, зокрема з числа педагогічних працівників.

Необхідно вилучити п. 1 ст. 31 проекту щодо позбавлення права працівників, які працюють за сумісництвом, на отримання допомоги у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю, залишивши чинну редакцію, оскільки порушується право працівника, який перебуває в трудових відносинах не лише за основним місцем роботи, на оплату листка з тимчасової втрати працездатності й за іншими місцями роботи.

Зважаючи на мету закону, що полягає в досягненні економії Фонду соціального страхування, вважається недоцільним передбачення в проекті норм ст. 34-1 щодо запровадження додаткового контролюючого органу в особі страхових експертів - лікарів з перевірок обґрунтованості медичних висновків з тимчасової втрати працездатності.

Тому ЦК Профспілки працівників освіти і науки України вважає, що проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації функцій Фонду соціального страхування України" не може бути погоджений та потребує доопрацювання.

Якими будуть наступні рішення влади? Користуйтеся екосистемою LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів та інших нормативно-правових актів, що можуть вплинути на ваш бізнес та ведення обліку. До 28 квітня ви можете безкоштовно протестувати преміум-пакети LIGA360 для вашої робочої ролі. Дізнавайтеся про акцію за посиланням.

Читайте також:

    Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


    Увійдіть, щоб залишити коментар