Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Із 1 травня відбудеться перепризначення субсидій — Мінсоцполітики говорить, що їх потребують далеко не всі

Реклама

З 1 травня буде відбуватися перепризначення субсидії на наступний період. Заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко наголосив на тому, що результати верифікації виплат субсидій показують, що не всі, хто отримав житлову субсидію, потребують такої підтримки від держави.

"Для прикладу, маємо ситуацію, коли особа оформила житлову субсидію і буквально через декілька тижнів майже на 1 млн грн купує валюту. Субсидія - це адресна соціальна допомога тим, хто не може, а не тим, хто не хоче сплачувати за комунальні послуги", - прокоментував Віталій Музиченко.

Як ми вже повідомляли, 14 квітня 2021 року уряд прийняв рішення, яким, за словами посадовців, "посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів". Повного тексту цього акта досі нема, але відомо, що посилено вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону тощо.

Якими будуть наступні рішення влади? Користуйтеся екосистемою LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів та інших нормативно-правових актів, що можуть вплинути на ваш бізнес та ведення обліку. Замовити прямо зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини