Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Із 31 січня збільшився перелік професій, чиї представники підлягають обов'язковій вакцинації від COVID-19

Реклама

Як ми вже повідомляли, МОЗ наказом № 2664 від 30 листопада 2021 року внесло зміни до переліку юридичних осіб, працівники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19. Наказ було опубліковано в «Офіційному віснику» №100 від 31.12.2021, тож він набирає чинності 31.01.2022 р.

Згідно з Наказом № 2664, у перелік тих, хто підлягає обов'язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого КМУ з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, додаються працівники:

  • органів місцевого самоврядування;

  • закладів охорони здоров'я державної та комунальної форм власності;

  • комунальних підприємств, установ та організацій.

Працівники цих установ, які не отримають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 до 31 січня, повинні бути відсторонені від роботи з 31.01.2022 р. без збереження заробітної плати. Ця вимога не стосується людей, які мають абсолютні протипоказання до щеплень від коронавірусної хвороби та медичний висновок на підтвердження цього.

Детально про те, які заходи здійснює роботодавець щодо працівників, які підлягають обов'язковим щепленням проти COVID-19 розповіли у Держпраці. Зверніть увагу, що як відсторонити працівника, який захворів за день до відсторонення чи під час нього розповіли у Мінекономіки. А про те, чи оплатять лікарняний лист за період відсторонення від роботи озвучували свої позиції ФСС та Мінсоцполітики.

Бажаєте мінімізувати кадрові ризики для своєї компанії? Спробуйте ІТ-платформу LIGA360:HR. Дізнавайтесь першими про зміни трудового законодавства, контролюйте відгуки про бренд роботодавця, перевіряйте надійність кандидатів та співробітників. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини