Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мінекономіки просить надсилати списки військовозобов’язаних для бронювання в електронному форматі

Реклама

Мінекономіки пояснило, в якому форматі подавати списки військовозобов'язаних, які пропонують до бронювання на період мобілізації та на воєнний час. Рекомендації викладені у листі від 22.03.2023 р. № 2704-20/12365-03.

Погоджені Генштабом ЗСУ (СБУ, Службою зовнішньої розвідки) за результатами розгляду щодо повноти заповнення та наявності обґрунтувань списки військовозобов'язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час (далі - списки), подані відповідно до п. 4 - 8 цього Порядку № 76, Генеральний штаб ЗСУ (СБУ, Служба зовнішньої розвідки) подає Мінекономіки.

Мінекономіки листом від 06.02.2023 р. № 2704-20/4897-03 рекомендувало органам державної влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам і організаціям подавати список до Мінекономіки в паперовій та/або електронній формі (у форматах Excel та PDF).

Водночас неподання Мінекономіки списку в електронній формі (у форматах Excel та PDF) суттєво подовжує строк його опрацювання та перевірки, що безпосередньо впливає на оперативність прийняття рішення про бронювання військовозобов'язаних.

У випадку подання списків у електронній формі (через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ) або засобами електронної пошти) повторно рекомендується органам державної влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам і організаціям подавати Мінекономіки списки у форматах Excel та PDF.

Мінекономіки розглядатиме списки виключно після їх погодження Генеральним штабом ЗСУ (СБУ, Службою зовнішньої розвідки). А ось погодження списків регіональними (територіальними) органами СБУ або Служби зовнішньої розвідки Порядком № 76 не передбачено.

Використовуйте в роботі аналітичні матеріали:

- «Бронювання військовозобов'язаних у 2023 році: умови та порядок»;

- «Складання та ведення списків військовозобов'язаних на підприємстві: вимоги-2023».

Де читати про трудові зміни в умовах воєнного стану? У рішенні LIGA360:HR. Особливості дистанційної роботи, найму і звільнення працівників, бронювання й війського обліку та інші актуальні питання. Замовте LIGA360 - дізнавайтеся першими про найважливіше.

Додатково переглядайте:

- Бронювання військовозобов'язаних у 2023 році: які довідки отримувати та куди подавати пакет документів;

- Як роботодавцю бронювати працівників під час воєнного стану - Мінекономіки;

- Кого із військовозобов'язаних можна забронювати за новим порядком: постанова діє із 31 січня.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини