Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

IT-інструменти для HR: як побудувати команду онлайн

Найближчим часом LIGA360 доповниться новим інструментом для HR-професіоналів - Моніторинг репутації роботодавця.

Карантин вніс багато коректив в роботу HR-департаментів. Рекрутерам і HR довелося швидко підлаштуватися під нові реалії, налагодити роботу дистанційно, і закривати вакансії в режимі онлайн.

І якщо карантин зрештую закінчиться, то тенденції на ринку праці залишаться надовго - наприклад, в питаннях переходу на віддалене співробітництво. Тому HR-фахівці переходять на нові формати, і використовують все більше IT-інструментів в роботі.

На українському ринку HR-департаменти користуються системою LIGA360. Як вона працює і які завдання допоможе вирішити - розповімо в цьому огляді.

Що таке LIGA360?

LIGA360 - це IT-рішення для командної роботи. Тут зберігається вся інформація про компанію: конкуренти, згадки в ЗМІ, алгоритми дій та інструкції. Тут співробітники знаходять закони, читають профільні новини. Тут легко спілкуватися в групах, тет-а-тет, або ділитися інформацією з усім колективом.

А ще в LIGA360 можна налаштувати функції, спеціально для HR-фахівців.

Як вибудувати правильні комунікації в компанії

Функція "Чат" налагодить взаємодію між топ-менеджментом, бухгалтерами, юристами, HR і PR департаментами. Співробітники можуть обговорювати профільні теми, ділитися інфоприводами, спільно визначити ризики і можливості. HR-фахівці можуть швидко інформувати колектив про зміни, навіть в умовах віддаленої роботи.

Рис. 1

Як стежити за репутацією компанії, формувати HR-бренд

Модуль "Контроль репутації" сповістить про публікації в ЗМІ, де згадується компанія або керівництво. У розширеній версії можна дізнатися про тональності публікації - яке значення вона має для репутації, і поділитися посиланням з колегами.

Рис. 2

Як стежити за профільними новинами та змінами ринку праці

Модуль "Мої новини" налаштує персональну стрічку новин з джерел, яким ви довіряєте. Матеріали будуть збиратися в тематичні стрічки. Перелік джерел покриває 200 сайтів медіа і держорганів. Сортуйте новини в списки "прочитати пізніше", "обговорити з колегами", "додати в обране".

Рис. 3

Як першими дізнаватися про зміни трудового законодавства

У LIGA360 легко налаштувати смарт-сигнали, які направлять оповіщення, якщо в нормативно-правовому акті приймуть зміни. Цей функціонал стане в нагоді тим ейчарам, які виконують функції кадрового адміністрування. Адже одна з найбільш мынливих речей - це законодавчі норми і перевірки держорганів.

Рис. 4

Як тримати під рукою інструменти, що часто використовуються в роботі

У модулі "Обране" зберігайте документи для щоденного користування: закони, типові форми і договори, корисні посилання. Базовий набір (попередньо встановлений) складено експертами ЛІГА: ЗАКОН на основі багаторічного досвіду роботи з профільною аудиторією. Інформація зберігається в хмарі, тому посилання доступні з будь-якого пристрою.

Рис. 5

Як розвиватися професійно

LIGA360 описує повсякденні завдання в роботі HR-фахівця і алгоритми дій. Є доступ до вебінарів, практичних кейсів, довідників з профільних тем - відпустки, відрядження, оформлення співробітників, тощо.

Як перевірити співробітників і кандидатів на роботу

Модуль "Бізнес-розвідка" допомагає ейчарам налаштувати перелік компаній або фізосіб-підприємців щоб відстежувати їх зміни в державних реєстрах. Цю функцію оцінять компанії з формою співпраці через ФОП. З її допомогою ви перші дізнаєтеся про зміни в видах діяльності, нових судових рішеннях і т.д.

Також система має 19 реєстрів для перевірки фізосіб щодо боргів, судових справ, перебуванні у розшуку або в санкційних списках.

Рис. 6

Найближчим часом LIGA360 доповниться новим інструментом для HR-професіоналів - Моніторинг репутації роботодавця. Цей інструмент буде перевіряти відгуки на ключових сайтах пошуку роботи і надсилати повідомлення.

З IT-рішенням LIGA360 вся інформація про вашу компанію доступна в два кліка. А переваги екосистеми оцінить вся команда: від керівників і власників, до бухгалтерів, піарників, юристів і фахівців з безпеки. Замовте тестовий доступ прямо сьогодні.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему