Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін дозволив призначти субсидії у разі купівлі квартири

Реклама

Кабінет Міністрів України постановою від 11 серпня 2021 р. № 842 вніс зміни до низки своїх актів, які стосуються пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги. Про одну з них ми вже повідомляли: спеціальні соціальні нормативи при розрахунку субсидій будуть діяти тільки для регіонів, які з жовтня опиняться у червоній зоні карантину. Таку зміну внесли до постанови № 247.

Отже, постанова № 247 з 1 жовтня буде передбачати, що на період карантину для регіонів із встановленим "червоним" рівнем епідемічної небезпеки розрахунок житлових субсидій роблять з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, що встановлені підпунктами 2 - 6 пункту 3 постанови № 409, незалежно від кількості днів дії карантину зазначеного рівня епідемічної небезпеки на місяць.

У Положенні про порядок призначення житлових субсидій закріпили, що житлові субсидії призначаються у разі купівлі квартири (будинку) протягом шести місяців після продажу іншої квартири (будинку), що були єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі підтвердних документів. Зате скасували норму, за якою заява і декларація вважаються такими, що не подані, у разі, коли не зазначено номер мобільного телефону заявника.

Не дайте рейдерам нажитися у період кризи! Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг у сервісі SMS-Маяк. Сервіс миттєво проінформує про зміни статусу об'єктів нерухомого майна у вигляді сповіщення в особистому кабінеті, sms-повідомлення чи email-листа. Поставити на моніторинг зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини