Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Гарячі теми
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
1
2
3
5
7
8
9
10
11
12
14
15
17
18
21
22
23
24
26
28
29
30

Свіжі новини та аналітика кожен день у вашій поштовій скриньці
Ми хочемо стати кращими для Вас
Залиште свій відгук про сайт

Чи може відокремлений підрозділ зараховувати виручку на рахунок підприємства через термінал самообслуговування

16.04.2018 11:00
402
В обране

ДФС розглянула запитання платника податку: чи може відокремлений підрозділ здавати готівкову виручку на рахунок підприємства через програмно-технічний комплекс самообслуговування (ПТКС) та який документ при цьому буде підтвердженням здавання готівки до банку?

Податківці вказали на те, що відповідно до п. 29 розд. III Положення № 148 приймання одержаної з банку готівки в касу та видача готівки з каси для здавання її до банку оформляються відповідними касовими ордерами (прибутковим або видатковим) з відображенням такої касової операції в касовій книзі.

Вилучення готівки з місця здійснення готівкових розрахунків із застосуванням РРО або розрахункових квитанцій (далі - РК) для здавання її до банку оформляється відповідними чеками РРО із виконанням операції "службова видача".

Документами, які свідчить про здавання виручки до банку, є:

1) квитанція до прибуткового документа банку на внесення готівки, підписана відповідальними особами банку та засвідчена відбитком печатки банку;

2) квитанція/чек банкомата чи програмно-технічного комплексу самообслуговування;

3) копія супровідної відомості до сумки з готівковою виручкою (готівкою), засвідчена підписом та відбитком печатки інкасатора-збирача;

4) чек платіжного термінала в разі проведення інкасації коштів у режимі реального часу з використанням платіжних терміналів.

Підприємство, яке надає держателям електронних платіжних засобів послуги з видачі готівки за допомогою платіжного термінала (імпринтера) на підставі квитанцій платіжного термінала (сліпів), реєструє у встановленому порядку ці операції в розрахункових документах РРО або РК, складає видатковий касовий ордер на загальну суму проведених операцій за день та здійснює запис у касовій книзі (абз. 4 п. 27 розд. III Положення № 148).

Однак, сліп не є розрахунковим документом, натомість може слугувати як документ, що підтверджує приймання готівки ПТКС відокремленого підрозділу для подальшого її переказу, зокрема до установи банку, оскільки містить набір даних щодо цієї операції та реквізити платіжної картки. Наприкінці робочого дня на підставі сліпів таким підрозділом складається видатковий касовий ордер на загальну суму проведених операцій за день та здійснюється відповідний запис у касовій книзі.

Категорія 109.16 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

0
402
В обране
Нема коментарів

Свіжі новини та аналітика кожен день у вашій поштовій скриньці
Чат
0
0
0
0
0



Авторизуйтесь, чтобы написать в чат.
Для вызова онлайн-помощника нажмите кнопку