Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Що не пропустити бухгалтеру цієї осені: топ подій та змін

17.00, 13 вересня 2021
2184
0

Персональний календар у LIGA360 — це додатковий контроль за своєчасним виконанням завдань

На що чекати бухгалтерам цієї осені? Розказуємо про найважливіші події та зміни, які варто додати до свого календаря прямо зараз.

А фахівцям, які щоденно слідкують за оновленнями у бухгалтерському обліку, рекомендуємо спробувати цифрове рішення LIGA360: Бухгалтер. У вересні система доповнилася календарем для планування робочого дня. Відтепер користувачі зможуть ставити на контроль терміни подання звітності до держорганів, дати сплати податків та будь-які особисті події.

Повний перехід на електронні лікарняні

Повний перехід на електронні лікарняні в Україні запрацює з 1 жовтня. Таким чином, лікарняні листки надаватимуться в електронному форматі, а не на паперових носіях.

Для бухгалтерів і кадровиків це означає зміни формату оформлення допомоги з тимчасової втрати працездатності, а також взаємодії з ПФУ в цій частині.

Оновлені вимоги до фіскальних чеків РРО

Нагадаємо, що Мінфін Наказом №329 від 08.06.2021 р. оновив форму фіскального чеку РРО та запровадив новий реквізит - цифрове значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої.

Щодо вищезгаданого реквізиту, РРО мають бути доопрацьовані для можливості відображення його в касових чеках до 1 жовтня цього року.

Звітність до держорганів й розрахунки з бюджетом

У вересні бухгалтерам важливо не пропустити крайні терміни подання таких документів:

• 15 вересня - Заява щодо переходу на спрощену систему оподаткування з IV кварталу 2021 року та розрахунка доходу за попередній календарний рік;

• 15 вересня - Звіт про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма № ЗВР-1) за серпень 2021 року;

• 20 вересня - Податкова декларація з рентної плати, податкова декларація з плати за землю, декларація акцизного податку, податкова декларація з ПДВ.

Серед обов'язкових перерахувань у вересні - сплата ЄСВ (20 вересня) та ПДВ (30 вересня).

Рішення LIGA360: Бухгалтер дозволяє бухгалтеру не лише контролювати терміни звітності й розрахунки з бюджетом, а й напряму перейти до потрібних форм та заповнити їх з підказками та перевіркою помилок.

Вебінари для професійного зростання

Новий бізнес-сезон - чудова нагода для бухгалтера підвищити професійний рівень й відвідати вебінари з актуальних тем. Так, у вересні Академія ЛІГА:ЗАКОН запрошує на заходи:

• 17 вересня - 1 жовтня - "ЕДО в компанії" (курс, 3 модулі);

• 22 вересня - “Карантинна оптимізація: робочі інструменти і що можна зробити вже зараз” (вебінар);

• 28 вересня - “Внутрішній аудит на підприємстві - "людською" мовою для бухгалтера” (вебінар);

• 30 вересня - “Віртуальні активи: теорія та практика”.

Додайте події до свого персонального календаря в LIGA360: Бухгалтер, щоб не проґавити участь.

Детально про календар

Персональний календар у LIGA360 - це додатковий контроль за своєчасним виконанням завдань. Зі свого робочого простору ви можете напряму перейти до роботи зі звітами, фільтрувати події за типом державного органу або за підприємствами щодо яких подається звіт, налаштувати нагадування в зручний для вас час (за день, два, три або за тиждень).

Серед переваг календаря:

Всі терміни й форми звітності до податкових органів, органів державної статистики та інших органів для ваших підприємств. Користувач обирає звіти до держорганів, що є обов'язковими для подання. Система фіксує не лише крайні терміни подачі, але й закріплює посилання для заповнення форми. В календарі зручно контролювати облік одразу для багатьох організацій.

Власні події. Окрім звітності, до календаря можна додати будь-яку особисту подію чи завдання - наприклад, бухгалтер може зафіксувати дати виплати авансу та заробітної плати на конкретному підприємстві, заходи з підвищення кваліфікації працівників, тощо.

Система нагадувань і зручні фільтри. Користувач може переглянути як усі події в календарі, так і певну категорію. Отже, якщо бухгалтер співпрацює з декількома підприємствами, він може побачити завдання та дедлайни за ними окремо. А ще можна окремо обирати звітність до податкових органів, органів державної статистики та інших органів чи власні завдання. Нагадування про виконання завдань надходять в системі та за необхідності дублюються на електронну пошту.

Прямий перехід до заповнення форм звітності. Планувальник напряму пов'язаний із сервісом онлайн-звітності, тобто в один клік бухгалтер може почати готувати звіт.

Персональний календар є невід'ємною частиною рішення LIGA360: Бухгалтер. Окрім подання звітності, система містить понад 50 цифрових інструментів на допомогу бухгалтерам - алгоритми дій для професійних ситуацій, найповніша база нормативних документів, персональні консультації експертів, інформація про стан розрахунків з держбюджетом, професійна аналітика й щоденні оновлення новин, а також шаблони договорів та типові форми й бланки.

Спробуйте новий рівень роботи - замовляйте LIGA360: Бухгалтер за посиланням.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему