Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Рада розширила коло осіб, звільнених від мобілізації

Реклама

Верховна Рада України прийняла у першому читанні за основу проект Закону України про внесення змін до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації науковим, науково-педагогічним та педагогічним працівникам (реєстр. №7352). Про це повідомили на офіційному вебпорталі парламенту України.

Законопроєкт передбачає введення права на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації для наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників незалежно від наявності в них вченого звання та/або наукового ступеня.

При цьому право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації матимуть ті педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти, які працевлаштовані за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки.

Знижка 30% на рішення LIGA360 для бухгалтерів - тільки у липні. Отримай максимум робочих інструментів й аналітики, слідкуй за змінами воєнного стану, та користуйся професійними сервісами для бухгалтерів. Дізнайся про акцію LIGA ZAKON за посиланням.

Читайте також матеріали:

«Військовий облік жінок: що потрібно знати роботодавцям«;

«ТОП-12 змін у трудовому законодавстві».

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини